نصب و راه اندازی شرکت لاوینکو

شرکت لاوینکو سازنده ماشین آلات قوطی فلزی متهعد است تا با فروش هر یک از محصولات به هنگام تحویل به مجموعه خریدار مراجعه کرده و آموزشهای لازمه را از بابت نحوه کار با دستگاه به پرسنل آن واحد محترم داده و تعدادی قوطی تولید کرده و در نهایت به تایید نهایی برساند ، لازم به ذکر است که تمامی آموزشهای لازمه و تولید به هنگام تحویل در محل خریدار به صورت رایگان صورت می گیرد .


شرکت لاوینکو در زمینه راه اندازی و نصب دفترچه راهنمایی را همراه با cd آموزشی تحویل خریدار داده تا بخشهایی را به افراد فنی مجموعه خریدار ارائه داده باشد .

واحد تعمیرات شرکت لاوینکو مفتخر است که توانسته ظرف مدت کوتاهی محصولات برندهای به نام کشور را با درنظر گرفتن عدم توقف تولید به مراجعه حضوری در محل و درصورت نیاز به شرکت ارسال کرده ، و سریعا آن را با کمترین هزینه تعمیر نموده و مجدد دستگاه را به مدت زمان یکسال گارانتی نماید .
در اینجا می بایست برندهایی را که با بخش تعمیرات شرکت لاوینکو همکارای داشته اند را معرفی کرد: اویلا و فامیلا ،آذین قوطی ،قوطی مهتاب تبریز،طبیعت فجهان چیلیک ایرانیان ،اصالت ،صنایع بسته بندی تبریزو ....................................

چون ما باور داریم که تولید محصول باکیفیت هیچ احتیاجی به تبلیغات ندارد و همه هزینه های خود را مصروف سرویس دهی و تولید محصولات با کیفیت می کنیم. به همین خاطر تعمیرات ماشین آلات لاوینکو یکی از بهترین نمایندگی های ارائه دهنده خدمات پس از فروش این برند درایران است.

https://www.aparat.com/www.parscenter.com